Lajme Shqip Thursday, 13 August 2015 09:12

Samanta Karavellen e njohim prej kohësh, gjithmonë të bukur, të këndshme dhe sensuale.

Këngëtarja është aktuale me këngën “SS”, një bashkëpunim mes saj dhe reperit kosovar Skivi.

E, këtë verë Samanta ka vendosur që të na tregoj pak më shumë nga vetja. Ajo ka publikuar një foto ku duket vetëm me bikine.

Linjat e saj janë për admrim.