Lajme Shqip Sunday, 27 September 2015 09:47

Afrona Dika ka treguar për llojin e puthjes që i pëlqen. Modelja e njohur ka publikuar një fotografi me të dashurin e saj, këngëtarin Blero. Ai shfaqet duke e puthur në faqe dhe Afronës i pëlqen kjo puthje.

Fotografinë e njëjtë e ka postuar edhe Blero në profilin e tij.

“Puthja më e mirë është ajo kur duhet të ndalesh, sepse nuk mund të bësh asgjë pos të buzëqeshësh”, ka shkruar bukuroshja në Instagram.