Lajme Shqip Wednesday, 07 August 2013 14:00

Konsiderohet si njëra ndër femrat më të bukura në botë, ndërsa tani Scarlett Johansson ka fituar edhe epitetin e ikonës së gjallë. Aktorja 28-vjeçe këto ditë ka pushtuar ballinën e revistës “Harper’s Bazaar”, dhe ka fituar epitetin e ikonës së gjallë të modës.

Editori i revistës e përshkruan bionden simpatike si “Marilyn Monroe moderne”, dhe këtë mendim e ndanë edhe fotografja dhe stilistja e “Global Fashion Director”, Carine Roitfeld e cila së fundmi zhvilloi një set fotografish me Johansson.