Lajme Shqip Thursday, 11 July 2013 20:15

Është përfolur së shumti për lidhje të ndryshme dashurie, të cilat në pjesën më të madhe i cilëson si thashetheme, porse shumëkush e njeh për marrëdhënien pasionante me këngëtarin e njohur, Noizy.

Një bukuroshe me një kurorë missi, një modele e jo vetëm, Daniela Pajaziti rrëfehet në këtë intervistë për lidhjen e saj të veçantë me Noizyn, për “zilinë” që ngjall te rivalet e saj femra, si dhe planet e afërta profesionale…