Lajme Shqip Monday, 17 August 2015 15:13

Kënga hit e momentin është “S’jena mo” e Majkut dhe Getit. Por, kjo këngë po komentohet shumë edhe për faktin se vajza e spotit i ngjanë shumë Liberta Spahiut – e cila dikur ishte në një lidhje me Getoar Selimin.

Mediat spekulojnë se kënga i është kushtuar Libertës dhe prandaj është zgjedhur për spot një vajzë që i përngjan gazetares.

Vajza është Arbenita Ismajli, një vajzë bukuroshe, fotot e te ciles po i sjellim ne vazhdim.