Lajme Shqip Thursday, 20 August 2015 21:22

Ajo është gjashtë muajshe shtatzënë me fëmijën e saj të dytë, por kjo nuk e ndalë Kim Kardashianin.

Ylli televiziv ka goditur plazhin me motrat Khloe dhe Kourtney në St Barts të martën, të shoqëruara nga një trajner personal.

Më pas Kim 34 vjeqare ka treguar edhe barkun e saj të rritur e veshur me veshje plazhi.