Lajme Shqip Sunday, 31 July 2011 09:41

Show-girl-ja Kim ka zbuluar formatin e ftesave tё dasmёs sё saj. Ftesat janё dizenjuar nga Lehr & Black, qё ka qenё dizenjuesi edhe i ftesave tё motrave tё saja, Gwen Stefani, Fergie dhe Josh Duhamel.

Ftesa e cila ka mbёrritur nё kutinё postare tё tё ftuarve, ishte e mbёshtjellё me njё kuti tё mbuluar me qindra copёza kristalesh.

Çifti u fejua mё 18 maj duke e kurorёzuar kёtё me njё unazё fejese prej 20.5 karatёsh.

“Kjo ishte ajo çfarё kisha ёndёrruar gjithnjё, madje akoma edhe mё shumё”, ёshtё shprehur Kim.

Kim Kardashian do tё martohet me Chris Humphries mё 20 gusht. (LajmeShqip.com)