Lajme Shqip Thursday, 14 June 2012 13:40

Një fotografi pa dyshim intime dhe private, por që gjithësesi është postuar në një profil publik në Twitter nga Kanye West.

Mes reperit dhe showgirl-it Kima Kardashian duket se gjërat po shkojnë për mrekulli! Për të surprizuar 7 milion fansat e tij që e ndjekin, Kanye ka postuar foto të Kimit lakuriq teksa hante një banane.

Fotografia është mjaft provokative dhe siç duket Kanye, me lejen e Kimit apo jo, nuk paska dëshirë të ruajë privatsinë e lidhjes së tyre.

Urojmë që për Kimin kjo lidhje të mos jetë me një thikë mbas shpine, si lidhja me famëkeqin Ray J. (LajmeShqip.com)