Lajme Shqip Tuesday, 11 August 2015 19:20

Në dekolte hot me gjoksin e zbuluar dhe buzët në plan të parë.

Me një selfi të guximshëm dhe shumë pikant, dedikuar fansave të saj, Kim Kardashain feston për 42 milion ndjekësit në Instagram.

Mbretëreshë e televizionit dhe e rrjetit social, showgirli gjithmonë është seksi dhe provokuese.