Lajme Shqip Wednesday, 13 July 2011 16:40

Kim Kardashian, nusja e ardhshme, ka filluar pёrgatitjet pёr njё fushatё tё re publicitare.

Gjatё kohёs qё stilistё dhe parukierё silleshin vёrdallё rreth saj, Kim publikon me krenari disa foto nё profilin e saj nё Twitter, me njё truk dhe stil tё ri flokёsh.

“Kёto janё disa nga fotot e ditёs. Buzё rozё romantike… Mezi pres tё shoh finalen e kёtij spoti publicitar!”, ka thwnw ajo.

Siç duket, stili i viteve ’50 i shkon shumё. Por, po tё mendohemi mirё, cili stil nuk i ka patur hije asaj? … (LajmeShqip.com)