Lajme Shqip Monday, 26 October 2015 15:12

Modelja Angela Martini është duke kaluar momente të mira në karrierën e saj – e angazhuar në shumë projekte dhe duke qenë një prej femrave më të përfolura të momentit.

Por ajo zakonisht sigurohet që të postojë sa më shumë fotografi interesante dhe ku ajo shfaqet seksi.