Lajme Shqip Saturday, 31 October 2015 08:24

Elvana Gjata së fundi po publikon në llogarinë e saj në Instagram, fotografi në të cilat shfaqet shumë në formë.

Ndjekësit e saj në rrjetet sociale kanë rastin të shohin një Elvanë ndryshe, por e cila shkëlqen shumë dhe duket shumë seksi.