Lajme Shqip Monday, 21 September 2015 16:16

Është 35-vjeç vazhdon të jetë modele dhe ka një trup të tillë.

Po flasim pikërisht për Kelly Brook, bukuroshen britanike, e cila është shumë me fat fillimisht për dhuratat e natyrës e më pas për arritjet e saj.

Së fundmi, Kelly është shfaqur me një dekolte shumë të hapur, ku ekspozon gjoksin të cilin siguron se nuk e ka bërë operacion.