Lajme Shqip Thursday, 06 June 2013 13:08

Justin Timberlake, Jay-Z, Nas dhe Timbaland, kanë postuar një fotografi në faqen Instagram, ku shihen në një studio, foto e cila ka ngjallur spekulime se mund të pritet ndonjë bashkëpunim në mes të katërshes fantastike.

Fotografia është postuar nga një antër i “Roc-a-fella” dhe përbri saj është shkruar se “për disa kjo mund të jetë punë, por për ne është vetëm qejf”.

Ky postim ka ngjallur reagime se a vërtetë këta katër artistë të mëdhenj kanë qëndruar bashkë në studio vetëm për të bërë qejf, apo pritet diçka nga kjo.