Lajme Shqip Tuesday, 28 July 2015 13:46

Kate Upton, u duk si një studente e freskët e përballur me kolegjin, kur doli nga restorant Cecconi në Los Anxhelos të dielën, ndërsa kishte veshur një këmishë dhe atlete.