Lajme Shqip Wednesday, 13 July 2011 17:42

Nuk ka dashur ta dinte gjininё e foshnjës sё saj deri sa ka lindur, dhe vetёm atёhere i ёshtё gёzuar lindjes sё njё djali.

E bёrё nёnё prej 72 orёsh, aktorja Kate Hudson nuk e ka zgjedhur ende emrin pёr djalin e saj.

Sipas revistёs “People”, Kate dhe i fejuari i saj Mattheë Bellamy, po mendojnё ende pёr emrin, duke vonuar nё kёtё mёnyrё regjistrimin e foshnjes sё tyre.

Vogёlushi, i cili peshon 3. 180 kg, ёshtё fёmija i dytё pёr Kate-n, pas Ryder-it qё pati me Chris Robinson pёrpara 7 vjetёsh. (LajmeShqip.com)