Lajme Shqip Thursday, 03 September 2015 12:43

A është në rrugë një tjetër fëmijë mbretërorë?

Një raport i ri është duke pretenduar se po. Kate Middleton dhe Princi William kanë një sekret të vogël, ata janë në pritje të një fëmije të tretë!

Kanë kaluar vetëm katër muaj nga lindja e princeshës Charlotte, por një burim i ri thotë se prindërit e vajzës duan t’i japin një vëlla asaj, transmeton Klan Kosova.

Një burim ka zbuluar për Star Magazine se Kate dhe Princi William janë në pritje të fëmiut të tyre të tretë, dhe se Kate është në muajt e hershëm të shtatzanisë.