Lajme Shqip Friday, 02 March 2012 13:05

‘Girls Just Wanna Have Sun’ ky është katalogu veror që nxjerr në pah idetë që mund të të vijnë në mëndje kur mendon për sezonin e ngrohtë.

Ditët e shumë pritura të verës po afrojnë dhe për këtë arsye shtëpia më e njohur e të brëndshmeve dhe e kostumeve të banjos, Victoria’s Secret, ka publikuar disa ide se si do të jetë vera e këtij viti.

Ëngjëjt e Victoria’s Secret, si gjithmonë joshëse dhe shumë seksi, pozojnë përpara aparatit fotografik dhe duken shumë tërheqëse.

Kostumet për këtë verë janë modele shumë të bukura dhe tepër të thjeshta. Nëse do të blinit një të tillë, ju garantojmë se do të dukeni si një divë e vërtetë.

(LajmeShqip.com)