Lajme Shqip Friday, 30 March 2012 14:00

Edhe pak po afron koha për të ndryshuar garderobën tuaj dhe të përgatiteni për ditët me diell. Firma e njohur spanjolle Bimba & Lola ka hedhur në treg koleksionin e saj Pranverë/Verë 2012. Një koleksion i hatashëm dhe shumëngjyrësh.

Nëse keni edhe ju dëshirën të ndryshoni garderobën dhe stilin tuaj, atëherë kjo është koha më e përshtatshme për ju që të bëni hapin për të plotësuar dëshirën.

(LajmeShqip.com)