Lajme Shqip Thursday, 17 March 2011 08:49

Romë – Ambra Angiolini është fotografuar ndersa shkëmbente përkëdheli të nxehta me Pier Giorgio Bellocchio.

Në të përjavshmen italiane “Chi”, në kopertinën e saj është publikuar një foto në të cilën tregohet se ish-vajza e përkëdhelur e ekraneve italiane është duke u puthur me një mashkull tjetër dhe pikërisht me aktorin Pier Giorgio Bellocchio, i cili është i biri i regjisorit të njohur italian Marco Bellocchio.
Shkrimi, përveç fotos, tregon edhe se si protagonistja e ngjarjes, Ambra, i ka kërkuar me insistim drejtorit të revistës që të mos e botojë foton.
Ky episod vjen pikërisht pas deklaratave për një martesë të Angiolinit me këngëtarin Francesco Renga, me të cilin ajo bashkëjeton prej disa vitesh dhe kanë edhe dy fëmijë.