Lajme Shqip Wednesday, 16 September 2015 16:11

Pas problemeve me ligjin, duket se Donjeta Kosumi ka vendosur që të largohet nga Kosova.

Vallëtarja e njohur më mirë me nofkën “Kallashi” në një postim të publikuar në llogarinë e saj në Instagram na ka bërë të ditur të ditur se gjendet në shtetet aziatike, transmeton Telegrafi.

 “Dubai”, ka shkruar përbri një fotografie të publikuar në Instagram, “Kallashi”, e cila na bën të aludojmë se ajo ka shkuar të relaksohet në vendin turistik arab.

Kujtojmë se javë më parë “Kallashi” ishte arrestuar nga Policia e Kosovës pas një bastijse në lokalin e natës “Kobra City”.

Vlen të theksohet se Donjeta po akuzohet për armëmbajtje pa leje, shmangie tatimi dhe disa akuza të tjera.