Lajme Shqip Thursday, 26 April 2012 11:20

Veshjet e House of Laurel janë një zgjedhje e përkryer e disa prej trendeve më të nxehta, marramendëse dhe shumë femërore.

Ngjyra të kombinuara deri në perfeksion. Ky është një ndër sekretet më të suksesshme të House of Laurel.

Në kalendarin e saj pranveror ka prezantuar një mori veshjesh që me të vërtetë janë inspiruese. Fustane me prerje që të falin komoditet. Hidhini një sy fotogalerisë për të kuptuar më mirë se cilat janë trendet e kësaj pranvere.

(LajmeShqip.com)