Lajme Shqip Wednesday, 25 April 2012 08:39

Prisni! Pranvera ka ardhur dhe koha është ngrohur.

Epo, tani ky është momenti i përshtatshëm për ju që të ndryshoni garderobën tuaj dhe të keni një look perfekt.

Hidhini një sy këtij kalendari marramendës nga Stradivarius Prill 2012 me ngjyra shumë të ëmbla dhe me kombinime perfekte. Në të do të gjeni stile nga më të ndryshmet.

(LajmeShqip.com)