Lajme Shqip Saturday, 13 August 2011 10:58

Bukuria e saj është gati tërbuese, që shumë lehtë kuptohet pse Ryan Giggs ishte aq i dhënë për të luajtur me të teksa e sheh të pozojë në këtë bikini të vogël dhe të zi.
Bukuroshja e Wellsit ka pozuar për kalendarin e saj të radhës në një pozicion duke i mbushur duart me pasuritë e saja, të mbuluara me bikini të hollë.
Ish-konkurentja e Big Brother UK, 28-vjeçare, ka pozuar për kalendarin e saj të 2012 në plazhin Marbella të Spanjës. Me një vlerë prej 10 dollarësh kalendari i saj mund të blihet në linkun: glamourgirlcalendars.com/imogen  (LajmeShqip.com)