Lajme Shqip Monday, 31 August 2015 20:47

Bieber shtë rikthyer fuqishëm në skenën muzikore, duke performuar për herë të parë këngën më të re të cilës i është lansuar edhe videoklipi.

Ai ka performuar dy këngët e tij më të reja ‘Where are you now’ dhe ‘What do you mean’ në një performancë epike që ka bërë që e gjithë salla të ngriten në këmbë dhe të duartrokasin, transmeton Lajmi.net.

Kjo ka bërë që Bieber në fund të shpërthejë në lot, pasi më në fund ai po rikthehet dhe po pranohet mirë, pas shumë problemeve që ka pasur në vitet e fundit.