Lajme Shqip Thursday, 18 July 2013 18:30

Jonida Maliqi dhe dyshja Dj Blunt dhe Real 1, kanë publikuar videoklipin e këngës “Sonte”.

Kënga “Sonte”, është paraparë që të lansohej më herët, por thuhet se këngëtarja Jonida Maliqi, nuk ka qenë e kënaqur me punën e produksionit, andaj edhe ka kërkuar që të realizohet një rixhirim tjetër.

“Sonte” është një këngë verore, videoklipin e së cilës e ka realizuar produksioni nga Shqipëria “Max Producion”.