Lajme Shqip Saturday, 08 August 2015 11:18

Shumë femra do ta donin jetën që bën modelja me origjinë shqiptare Emine Çunmulaj. Bukuroshja që së fundi është martuar me një miliarder i ka të gjitha.

Eminja është martuar këtë verë dhe pas muajit të mjaltit i ka shijuar edhe disa pushime të tjera super luksoze.

Modelja aktualisht ndodhet në Bora Bora dhe po duket shumë në formë.

Kështu është kur martohesh me miliarder.