Lajme Shqip Saturday, 27 July 2013 11:57

Gjithmonë në daljet e saj, si për publikun si gjatë aktivitetit profesional e persona, Jessica Biel ka ruajtur thjeshtësinë…dhe këtë herë edhe njëherë tjetër vërtetoi se edhe e thjeshtë mund të jesh “sexy”.

Aktorja u fotografua në formë të mirë duke dalë nga një sallon bukurie, me një palë xhinse të kaltra, xhaketë të zezë të hedhur krahëve, raporton Top Channel.

Kjo është njëra prej daljeve të rralla të Biel, e cila ka mbajtur me sukses larg jetës së saj private skandalet dhe paparacët.