Lajme Shqip Saturday, 30 April 2011 07:43

Njё ndёr yjet mё tё nxehta tё Holliwood-it ёshtё Jessica Alba, e cila tё enjten ka festuar ditёlindjen e saj tё 30. Dhe nё çfarё mёnyre e ka festuar?

Ajo ka preferuar tё ekspozojё linjat e saja me bikini.

Dhe pse tё mos krenohet? Nga njё top rrumbullak qё ishte bёrё mbas lindjes sё vajzёs sё saj Honor Marie, ajo i ka shndёrruar linjat e saja.

Nga Miami Beach deri nё Malibu, Jessica ka ekspozuar linjat e saja bombastike, duke e bёrё plazhin tё duket akoma mё i bukur me figurёn e saj tё pёrsosur.

Vogёlushja e madhe Jessica, nёna e dy fёmijёve, u kthye nga udhёtimi i saj ekzotik me njё pamje mё tё mirё se mё parё.