Lajme Shqip Monday, 28 November 2011 09:10

Jennifer Lopez dhe kërcimtari i grupit valltar të saj Casper, e kanë nxehur atmosferën mes tyre, dhe kësaj here gjithcka publikisht.

Të dy bashkë janë parë duke u përkedhelur nën rrezet e nxehta të plazhit Hawaiian.

42 vjecarja festoi Ditën e Falënderimit me familjarët e saj në ishullin Kauai dhe menjëherë pas kësaj ka marrë avionin me fëmijët binjak të saj dhe të dashurin e saj të ri Casper. (LajmeShqip.com)