Lajme Shqip Monday, 22 August 2011 17:48

Kushdo që do i shihte këto fotografi do të thoshte që Jay-Lo po e shijon në maksimum lirinë e saj.

Por në fakt, nuk është tamam ashtu siç duket. Pasi këngëtarja hollivudiane nuk është se ka qënë duke kënduar apo kërcyer për qejf, por kaq qënë duke bërë xhirimet për klipin e saj të ri Papi.

Hedhjet e saj akrob atike kanë qënë argëtuese për këngëtaren dhe duket se xhirimi i këtij klipi ka qënë tepër argëtues për të, dhe jo vetëm për të, por edhe për ata njerëz që ishin mbledhur në sheshin e Los Angelesit.

Gjallëria dhe entuziazmi i këtij filmimi e kanë bërë Lopez 42-vjeçare të duket më e re mbi shpatullat e një djaloshi, që dukej mjaft i lumtur të ishte mbështetësi i Lopezit. (LajmeShqip.com)