Lajme Shqip Monday, 25 July 2011 11:24

Kur ndarja nga bashkёshorti i saj ёshtё njё çёshtje ende shumё e freskёt, J-Lo shihet tё festojё e lumtur ditёndjen nё njё rreth personash prej 16 vetash, ku ndёr ta ishin nёna dhe motra e saj.

Tё gjithё tё ftuarit shijuan njё darkё bujare nёn njё menu italiane nё hotelin Fontainebleau.

Pjesёtarё nё kёtё festё ishin edhe fёmijёt e saj tre-vjeçarё. Max dhe Emme, tё cilёt J-Lo i kishte veshur me veshje tё Dolce&Gabbana dhe Valentino&Pucci.

Pёrveç tortёs sё planifikuar pёr mbas darkёs, ajo pati njё surprizё nga shefi i kuzhinёs sё hotelit, njё ёmbёlsirё me çokollatё, tё preferuarёn e divёs.  (LajmeShqip.com)