Lajme Shqip Saturday, 10 December 2011 13:20

Sipas një sondazhi të bërë në web-in MensHealth.com, Aniston është votuar si femra më seksi e të gjitha kohërave.

Në një listë prej 100 personazhes, ajo renditej e para duke lënë pas shumë personazhe të tjerë të njohur në të gjithë botën.

Vendin e dytë e mbante Raquel Welch dhe të tretin legjendarja Marilyn Monroe.

Vendin e katërt Britney Spears dhe të pestin e zinte Madonna.

Për habinë e shumë njerëzve, bukuroshja e Brad Pittit, Angelina Jolie renditej në pozicionin e dhjetë. (LajmeShqip.com)