Lajme Shqip Saturday, 18 June 2011 16:23

Aktorja shumё e famshme hollivudiane tregon se fillimet e karrierёs sё saj kishin njё pamje kretj ndryshe. Me rrogёn e saj tё parё mezi mbante njё makinё tё vjetёr.

“Unё kam punuar si kamariere dhe nё atё kohё nuk kisha asnjё lidhje me kinematografinё. Por pasi u zhvendosa nё Los Angeles fillova tё konkuroja pёr role tё vogla. Megjithatё, rrogёn mё tё mirё qё kam marrё ndonjёherё ka qёnё kur regjistronim ‘Friends’, ka thёnё ajo nё njё intervistё.

Ndёrkohё Aniston e ka marrё drejtimin e saj dhe pёr momentin ajo ёshtё e angazhuar me filmin “Horrible Bosses”. Nё kёtё film ajo luan rolin e një dentisteje, ku skenat seksuale janë shumё të spikatura, sidomos një pjesë ku ajo luan me një banane. Lajmi pёr kёtё ndёrrim tё profilit tё aktores, qё deri dje e kemi parё nё role romance dhe melankolike, ka tërhequr vëmëndjen e të gjithëve dhe ka bërë që dalja e filmit tё ri tё pritet me padurim.