Lajme Shqip Friday, 02 March 2012 12:35

Tashmë Jennifer Aniston ka kaluar përtej kufirit të kamerave të xhirimit, në atë të regjizores në bashkëpunim me Demi Moore dhe Alicia Keys. Filmi i saj është një serial i shkurtër i quajtur “Five” që tregon mbi vështirësitë me të cilat një grua përballet gjatë sëmundjes.

Personazhi i filmit të Jenniferit, Mia, është një person që përballet me disfata të ndryshme gjatë rrugëtimit të saj dy-vjeçar mbas diagnostikimit me kancer në gji.

Ky film pritet të transmetohet për herë të parë në kanalin Sky Living HD ditën e premte të javës së ardhshme, në ditën botërore të grave. (LajmeShqip.com)