Lajme Shqip Wednesday, 29 June 2011 12:16

Beyonce, e cila ndodhet në Angli për promovimin e albumit të saj të katërt, ka patur përkrahje, si gjithnjë, bashkëshortin e saj Jay-Z.

Ai është ndër producentët më të fuqishëm dhe kësaj here qëllimi i vizitës së tij nuk ka qënë vetëm për të shoqëruar Beyonce. Ai është parë të drekojë me këngëtaren e madhe angleze, Adele.

Është mësuar se ai i ka ofruar asaj bashkëpunim dhe për këtë arsye ato kanë shkëmbyer këshilla me njëri-tjetrin. Të dy janë parë duke diskutuar shtruar dhe duke qeshur, ka raportuar tabloidi “The Sun”.

Pritet që shumë shpejtë të jetë një bashkëpunim midis tyre, që nuk do mend të kuptohet se ka për të qënë i mrekullueshëm, pasi që të dy janë personazhe potencialisht të fortë në art. (Lajmeshqip.com)