Lajme Shqip Thursday, 17 September 2015 14:47

Djali i Will Smith është në lidhje me bukuroshen dy vite më të vjetër se ai.

Jaden Smith ia ka dhuruar vetes një grua më të moshuar, dhe po e tregon atë rreth e rrotur New York-ut.

17 vjeçari Smith po shëtiste të mërkurën me të dashurën e tij 19 vjeçare Sarah Snyder në SoHo, pasi kanë marrë pjesë në shfaqjen e New York Fashion Week, transmeton Klan Kosova.

Snyder është përcjellëse e modës përmes medias sociale, me ndjekës të shumtë.

Raportet tregojnë se dyshja janë bashkë për disa muaj, dhe nëse bazohemi tek fotografitë, të rinjtë duket se po ndihen mjaft rehat me njëri tjetrin.