Lajme Shqip Thursday, 13 August 2015 15:14

Dasmave gjatë verës përveç që u gëzohen ata që martohen, me padurim i presin edhe këngëtarët tanë.

Kjo pasi ata janë prezent në këto ahenge duke i argëtuar me muzikë tallave e më atë popullore transmeton Tribuna.

Një video që po qarkullon në rrjetet sociale dhe e ngarkuar nga Telegrafi në kanalin Youtube , shihet Shkurte Gashi e cila po mbulohej me euro e dollarë nga një person.

Kjo nuk është hera e parë që Shkurta  që mbulohet me para nga ky person. Edhe në vitin 2012 po një mal me para e merr nga ai.