Lajme Shqip Friday, 25 October 2013 13:30

Bukuroshja nga BarbadosiRihanna ka postuar disa fotointeresante në rrjetin social Instagram. Ajo shfaqet gjatë udhëtimit të saj në Greqi në disa foto provokuese dhe seksi. Në njërën prej tyre ajo është veshur me bikini ndërkohë që pozon në një mënyrë të çuditshme dukeekspozuar të pasmet.

Në një foto tjetër bardhe e ziRihanna shfaqet duke tymosurnjë cigare.

Aktualisht këngëtarja po meret me turin e saj muzikor nëpër botë. Disa ditë më parë ajo interpretoi në Izrael./albeu/