Lajme Shqip Monday, 15 August 2011 21:04

Ylli televiziv i Essex, Maria Fowler, u skuq e tëra në fytyrë kur gjatë daljes nga restoranti, fustani i veshur aq ngushtë i shkoi shtrembër.

 

Por i shkoi aq shtrëmbër sa njëri prej gjinjve ju zbulua dhe asaj ju desh të ndalonte për ta fshehur atë nën fustanin e ngushtë.

 

Ajo që kishte qënë duke festuar ditëlindjen e saj të 25-të u turpërua aq shumë nga kjo e papritur, sa për të fshehur fytyrën e skuqur flakë vuri përpara fytyrës një maskë, me të cilën ishte argëtuar gjatë festës së ditëlindjes.  Kësaj i thonë “Gëzuar ditëlindjen time paparacë!”.  (LajmeShqip.com)