Lajme Shqip Thursday, 10 September 2015 13:13

Këngëtarja e përfolur dhe e njohur shqiptare, Altuna Sejdiu, së fundi ka publikuar një foto, ku shihet me personin më të dashur të saj. Ajo e ka përqafuar me një dashuri të sinqertë atë, e kjo padyshim është nëna e këngëtares, transmeton Gazeta Blic.

Përmes fotos, vërehet edhe një ngjashmëri mes tyre, çka fansave të Tunës nuk iu ka ikur as ky detaj. Ka pasur prej tyre që kanë shkuar deri atje, sa i kanë quajtur “binjake” Tunën dhe nënën e saj.

Shikoje foton!