Lajme Shqip Tuesday, 27 August 2013 14:00

Gonzalo Higuain, protagonist i një aksidenti dje në Capri, i cili i kushtoi disa fraktura në fytyrë, mund të ngushëllohet me të dashurën e tij të re. Sipas napolitanes “Il Mattino”, bëhet fjalë për Lucia Fabiani, modele dhe ish e dashura e sulmuesit të Romës Marco Borriello.

Bukuroshja ka qënë në varkë me sulmuesin argjentinas të Napolit në momentin që ka ndodhur aksidenti dhe e ka shoqëruar edhe në spital. /albeu/