Lajme Shqip Thursday, 17 September 2015 08:23

Aktorja e njohur, Teuta Krasniqi, duket të jetë një nënë e përkushtuar. Jo rrallë herë, ajo na flet për vajzën e saj Tarën.

“Dielli i mamit vet”, ka shkruar Krasniqi në mbishkrimin e fotos, shkruan Indeksonline.

E vogla, Tara shihet të jetë e lumtur dhe me plot stil.