Lajme Shqip Saturday, 16 July 2011 13:28

Jennifer Lopez mbrёmё ka shokuar fansat e saj me njё deklratё qё ajo ka dhёnё:
“Marc dhe unё kemi vendosur t’i japim fund martesёs sonё. Ky ka qёnё njё vendim i vёshtirё pёr ne, por kemi arritur nё njё konkluzion tё paqshёm mbi tё gjitha.”

Çifti i cili ka dy fёmijё binjak 3-vjeçar, Max dhe Emmёn, deklaruan ndarjen e tyre duke i dhёnё fund historisё sё çiftit mё tё famshёm tё showbizit.

Ajo nuk dha asnjё sqarim apo arsye, por vetёm shtoi:
“Kjo ёshtё njё periudhё e vёshtirё pёr familjen dhe familjarёt tanё. Prandaj do ta vlerёsonim shumё nёse do ta respektoni privatsinё tonё gjatё kёsaj periudhe.”

Kёngёtarja/aktorja 41-vjeçare, J-Lo, dhe ylli i salsёs Anthony, 42-vjeçar, u martuan nё 2004 nё njё ceremoni sekrete nё Beverly Hills. Kjo ndodhi pesё muaj pasi J-Lo ishte ndarё nga ish i fejuari i saj Ben Affleck dhe, njё javё pas divorcit zyrtar tё Marcut me ish-Miss Universin, Dayanara Torres.

Martesat e vipave nuk zgjasin asnjёherё… (LajmeShqip.com)