Lajme Shqip Monday, 18 July 2011 11:32

Njё pasanik ukrahinas ka dashur qё dita e dasmёs sё tij tё jetё e veçantё nё tё gjitha kuptimet.

Ai i ka ofruar kёngёtares Jennifer Lopez 710 mijё paund pёr tё kёnduar nё dasmёn e tij.

Zёdhёnёsi pёr Jennifer Lopez ka konfirmuar qё kёngёtarja do tё performojё nё Ukrahinё, por asnjё detaj mё tepёr nuk bёhet i ditur.

Tё premten e kaluar Jay-Lo shpalli ndarjen nga bashkёshorti i saj Marc Anthony mbas 7 vitesh martesё.

Ata kanё dy fёmijё binjak 3-vjeçar, Max dhe Emme. (LajmeShqip.com)