Lajme Shqip Tuesday, 25 August 2015 17:25

Siria De Fazio ka vazhduar provokimet e saj duke publikuar një fotografi të nxehtë.

Ajo nuk është përmbajtur dhe në llogarinë e saj në Instagram ka shpërndarë një fotografi nudo, transmeton Telegrafi.

Bukuroshja për publikun italian u bë e njohur pas pjesëmarrjes në spektaklin “Grande Fratello”, formati i “Big Brother”.

Por, bujë bëri pas lidhjes lezbike me vajzën e të famshmes Ornella Mutti.