Lajme Shqip Sunday, 04 September 2011 09:49

Irina Shayk seksi edhe me xhinse e dashura e futbollistit Cristiano Ronaldo ka një aparancë seksuale më shumë nga se e kishim menduar.

Pothuajse të gjitha që pozojnë me bikini duken seksi, por të dukesh e tillë e veshur edhe me pantallona xhinse, kjo është vërtetë seksi!

Modelja e mrekullueshme ka pozuar për firmën ‘Replay’, madje ka pozuar edhe me një kapelë karakteristike të Rusisë së saj.

Modelja 25-vjeçare bashkëjeton me Ronaldon që në muajin maj të vitit të kaluar dhe kohëve të fundit janë bërë prindër të fëmijës së tyre të parë. (LajmeShqip.com)