Lajme Shqip Thursday, 10 September 2015 21:22

Irian Shayk është shfaqur në komplet me sako dhe pantollona të bardhë.

Irina është dukue elegante e njëkohësisht shumë seksi në mbrëmjen hapëse të dyqanit Porcelanosa në New York.

Bukuroshja 29 vjeçare ka zgjedhur të veshë pantollona të gjatë të bardhë dhe lartë vetëm sako që i ka zbuluar mjaft shumë dekoltenë, ndërsa brenda nuk ka veshur asgjë.