Lajme Shqip Monday, 14 September 2015 15:44

Edhe modeles Irina Shayk i ka ardhyr radha të hecë në pistën e New York Fashion Week.

Bukuroshja ruse Irina Shayk ka kaluar në pistën e stërmbushur për të modeluar për koleksionin  e Diane von Furstenberg .

Ajo është shfaqur me një fustan të shkurtër të bardhë ndërsa është shfaqur shumë e fresët edhe me lulen në flokët e rregulluar në një mënyrë më klasike, transmeton lajmi.net.

Irina ka shfrytëzuar të kalojë pak kohë dhe të pozojë edhe me një nga koleget e saj, Gigi Hadid në prapaskenat e çmendura të javës së modës në New York.