Lajme Shqip Thursday, 13 August 2015 16:46

Bukuroshja, Ilda Bejleri e dashur dhe shumë e pëlqyer për publikun vjen me një foto provokuese në rrjetet sociale.

Ajo ka postuar një fotografi në Instagram ku heq krejtësisht sutjenat.

Ilda shquhet për format seksi të trupit derisa së fundmi u përfol për një histori të mundshme dashurie me futbollistin kosovar Xherdan Shaqiri.